• Cevizli Mah. Tugay Yolu N:73 Maltepe Park Avm Kartal, İstanbul
  • info@denistanbul.com

Neden BKD Rent a Car?

  • Hızlı rezervasyonlar yaparak anında onay alabilirsiniz.
  • %98,7 saatinde ve zamanında teslim etme oranı ile hizmet vermekteyiz.
  • Son model bakımlı sorunsuz araçların keyfini dilediğinizce sürebilirsiniz.
  • Kredi Kartı ile ödeme yapma imkanı.
  • Cebinizi düşünen uygun fiyatlar.
  • En ufak sorunda bir telefon kadar uzağınızdayız.

Hakkımızda

BKD Rental olarak günlük araç kiralama sektörüne hızlı ve güçlü bir giriş yaptık. Turizm ve sigorta sektöründeki tecrübelerimize dayanarak misafirlerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizi daima geliştirerek, araç kiralama sektöründe de kaliteli ve güçlü bir marka haline gelmek yönündeki hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla devam etmekteyiz.

Ürün yelpazemizi sürekli canlı tutarak, misafirlerimizin beklentilerinin de üstüne çıkan üstün bir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm araçlarımızın bakımlarını zamanında tamamlayarak olumsuz durumların önüne geçmek ve siz değerli misafirlerimizin güven ve konforunu sağlayabilmek en temel amacımız olmaya devam etmektedir. Araçlarımız her teslimat öncesinde temizlenmiş ve dezenfekte edilmiş şekilde sizlere sunulmaktadır.

Sadece araç teslimi tamamlanana kadar değil, yol boyunca da yaşanabilecek problemler için destek hattımızla yanınızdayız. Kısacası sizlerin güvenebileceği birer yol arkadaşı olmak hedefiyle BKD Rental her zaman yanınızda.

Araç Kiralama İçin BKD Rental

Günlük araç kiralama sektöründe, yaygın hizmet ağı müşteri memnuniyeti adına önem arz etmektedir.

Kısa veya uzun dönem farkı olmaksızın  araç kiralama hizmetinde sizlerin memnuniyetini sağlamak için ulaşımı kolay 5 şubemiz  ve çağrı numaralarımız ile hizmetinizdeyiz.

Sizler de 7/24 Araç kiralayabilmek için bkdrentals.com sayfamızı ziyaret ederek veya 08503401253 çağrı numaralı telefonlarımızı arayarak dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize internet ve telefon üzerinden rezervasyon yapma imkanı sağlıyor ve araç kiralama işleminizi pratik şekilde halletmenize yardımcı oluyoruz.

İletişim

Kısa ve uzun dönem fark olmaksızın siz misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için ulaşımı kolay beş ofisimiz ve çağrı merkezi numaralarımız ile hizmetinizdeyiz.
 
Sizler de 7/24 araç kiralayabilmek için bkdrentals.com sitemizi ziyaret ederek ya da 08503401253 ve 05421387866 telefon numaralarına ulaşarak dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.